Apie mus

Saulės Šventė – tai  bičiulių, bendraminčių sambūris nuostabiame gamtos kampelyje. Čia pasitiksime Saulę ir pažinsime ne tik draugystės, bendrystės galią, bet ir gamtos grožį. Pajusime, kaip paturtina mus ryšys su gamta. Šoksime, dainuosime, mokysimės, kvatosime, judėsime ir nersime į savo vidines gelmes.

Šventė vyks prie Nemuno vingio, tarp dviejų piliakalnių, žadą atimančioje unikalioje kultūros paveldo vietovėje. Gyva, galios prisodrinta erdvė alsuoja darna, džiaugsmu ir vidine ramybe. Čia nurimsta protas ir širdis, tvyro žmogaus ir gamtos dermė.

Nedvejok, čia tave tikrai pasitiks ir lydės namų dvasia. Čia tikrai gera būti drauge! Renginyje dalyvaus per dvidešimt kūrėjų, menininkų, lektorių, bendraminčių, su kuriais keliausime suvokti, atrasti ir išmėginti. Bus daug praktinių veiklų, paskaitų, kūrybinių ir amatų dirbtuvių, galėsime augti, pažinti save, pasaulį, gamtą ir kitą žmogų. Patirčių bus be galo daug, nes šiai vietai nelieka abejingų – visi išgyvena ypatingą jausmą.

Vakarais šėlsime skambant gyvai muzikai, visi kartu ritme.  O dienomis susėdę pušų paūksmėje prisiminsime savo šaknis, nes galime vertai didžiuotis protėvių stiprybe ir išmintimi.

Švęskime gyvenimą Saulės globojami, o mūsų nuskaidrėję veidai ir šypsenos tegu byloja, kaip iš tiesų

gera būti drauge!

BILIETAI

Renginį organizuoja Gaja Namai ir Dijūta Kalnalis

Dijūta Kalnalis – pusiausvyros, vienybės tarp Žemės ir Dangaus, simbolis alsuojantis Saulės šviesos persmelktu sakralumu bei protėvių stiprybe, išmintimi ir didžiadvasiškumu.Tai erdvė, kur apsijungia protas ir širdis, kur tvyro darna, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Tai ervė, kur galima smagiai švęsti, šokti, dainuoti, pašėlti arba tiesiog pabūti atskirtyje ar bendraminčių rate.

GAJA namai – yra apie žmogų ir jo vidines gelmes. Apie santykį, bendrystę, apie tikrumą. Apie atsigręžimą į tikrąjį save. Apie jausmus, audras ir taiką. Kelionę į priėmimą savęs ir pasaulio. Apie taip gyvenimui. Apie žmogaus grožį ir jo vidinį augimą. Apie pagarbą kiekvienam, ir jo keliui. Apie suvokimą, kad su manim viskas gerai. Ir su tavim taip pat!