Dalyviai

SIGITA
Marmos ir Bars technikų specialistė, lektorė, mandalų dailininkė, 16 m. praktikuojanti jogą ir meditaciją


Sigita ves rytinius meditacijios/savimasažo užsiėmimus, meditacijos praktikos dirbtuves, skaitys paskaitą apie Energijos Šaltinį bei ves mandalų dirbtuves.
Paskaitos metu kalbėsime apie tai, kaip „kraunasi“ žmogaus energijos baterija ir kas yra 4 pagrindiniai mūsų energijos šaltiniai.
Mandalų piešimas – galimybė pakeisti tai, kas atgyveno, ir iš naujo pažvelgti į save ir savo gyvenimą. Piešdami mandalą atskleisite savo asmenybę, pagal jūsų piešinį papasakosiu tai, ką žinote, ir ką slepiate nuo savęs.

RAMINTA
Saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, knygų autorė, į procesą orientuotos psichoterapijos metodų mylėtoja

Mėnulio kalendoriaus – veiklų planuotės bendraautorė Raminta Lapinskaitė šventės metu ves patyrimų ratą „Moteris ir Mėnulis“. Jo metu susijungs dvi patyrimų dirbtuvių plotmės – išorinė (teorinė) ir vidinė (patyrimo).

VIRGINIJUS
Dailininkas-tapytojas, lietuvių prigimtinės kultūros tyrėjas.


Kas tai yra pabusti ir būti savoje daboje (kultūroje)? Mūsų kalba – sielos raktas šio pasaulio suvokime.
Kaip mes suvokiame ir jaučiame šį pasaulį laiko tėkmėje vaizdo ir garso pagalba? Kokia lietuvio pasaulėžiūra, pasaulėjauta, pasaulėvoka? Kaip mes dalyvaujame pasaulėkūroje?
Dailininko – tapytojo V. Kašinsko paskaitoje bandysime atsakyti sau į šiuos ir kitus klausimus.


RENALDAS
Dijūta Kalnalio erdvės įkūrėjas, Saulės Šventės organizatorius

Saulės Šventės metu Dijūta Kalnalio erdvės įkūrėjas Renaldas Jančiauskas ves paskaitą apie meditacijos esmę bei subtilybes. Įvairių psichologinių, saviugdos, dvasinių krypčių studijos bei ilgametės praktikos, savityra, gyvenimiškos patirtys, išgrynino Renaldo gyvenimo tikslą – prisidėti prie visuomenės sąmoningumo didinimo, skatinant atsakomybę už savo ir Tautos ateitį bei vienytis esminiam tikslui – atsibusti ir kartu švęsti gyvenimą.

BIRUTĖ
Saviugdos konsultantė, sertifikuota meditacijos instruktorė


Saulės Šventės metu Birutė Ališauskaitė ves Deimantinio kvėpavimo sesijas.
Kvėpavimas visada su mumis, jis vyksta savaime. Tai lengviausias įrankis išlikti čia ir dabar. Sutelkus dėmesį į jį plečiasi sąmoningumas, atsiveria realybė ir savęs pajautimas. Sesijos metu tyrinėsime savo kvėpavimą, jo gylį ir lengvumą, patirsime, ką reiškia tiesiog būti.

NERINGA IR AUŠRA
Saulės Šventės organizatorės, lektorės, saviugdos specialistės, „GAJA Namų“ kūrėjos.

Neringa ir Aušra kartu veda paskaitas, moterų ratus, asmenines konsultacijas, organizuoja moterų stovyklas. Šventės metu vyks moterų ratas, sukviesiantis moteris kartu patirti betarpiškos bendrystės dovaną. Rato metu tyrinėsime save bei savęs priėmimą per emocijas, kalbėsime apie moters galią ir vidinę laisvę, atsiversime auginančiam ir gydančiam moteriškam ryšiui.


GIEDRĖ
Saulės Šventės organizatorė, sertifikuota koučingo bei NLP praktikė, lektorė, GAJA namų kūrėja

Saulės Šventėje vyks Giedrės Gajos vedama rašymo praktika „Išlaisvink save. Kitas požiūrio kampas“.
„Praktika skirta pažiūrėti į situaciją kitaip, praplėsti ją už savo pačios skausmo, pasimetimo, užstrigimo ribų. Nes rašymas gydo, padeda labiau išgryninti mintis, jausmus, emocijas, išgyvenimus, situacijas, džiaugsmus. KOMUNIKACIJA su žmonėmis tampa kur kas tikslesnė, tikresnė ir švaresnė. Rašymas yra tiesesnis kelias į savo sielą. Čia tu tikrai susitiksi su savimi savo tikrumo taške. O aš tave palydėsiu į savęs priėmimą ir didesnę ramybę.“

IEVA
Kūrybinių dirbtuvių vedėja


Spalvų Ratas – vieta, kur meniški projektai susijungia bendrystėje. Spalvų Rate kiekvienas esame dalis to, ką sukuriame. Per spalvas, formas, įvairias technikas paprastai ir lengvai žadinsime savo vidinį kūrėją. Todėl visai nesvarbu, ar paskutinį kartą spalvomis ant popieriaus žaidei tik mokykloje, ar turi daugiau patirties – visi keliausime nuo savo atskaitos taško. Piešim, karpysim ir klijuosim, svajosim, bendrausim, dalinsimės ir gausim. Tikiu, kad per grožį ir kūrybą mumyse atgimsta dalelė to, ko kiekvienas esame išsiilgę…

AIVARAS
Nepriklausomas istorijos tyrėjas


Saulės Šventės metu Aivaras Lileika dalyviams skaitys paskaitą pavadinimu „Paskaita (pas-kaita) Tautai (tau-tai)“.


AIVARAS
Pasaulinės Chen Xiaowang Taijiquan Asociacijos atstovybės Lietuvoje instruktorius, Kauno kovos menų akademijos Wushu treneris  

Labiausiai visiems bus priimtinas populiarus Qigong apibrėžimas – senovės kinų sveikatinimo forma, kuri manoma buvo tradicinės kinų medicinos pagrindu. Qigong praktikas sudaro eilė kvėpavimo pratimų, meditacijų, intensijos ir ritmingų judesių, kuriuos gali išmokti daugelis bet kuriame amžiuje ir esant bet kokiam fiziniam būviui.
Rytais kartu su Aivaru mankštinsimės ir prikelsime savo kūnus bei sielas puikiai dienai!

VYGINTAS
Sertifikuotas jogos instruktoriusJoga – tai ne tik fiziniai pratimai, bet tuo pačiu ir saviugda, vidinis dėmesys, didžiulė pagarba savo kūnui ir visatos dėsniams. Mankštinsimės, darysime nesudėtingas asanas, atliksime kvėpavimo pratimus, mokinsimės giliai atsipalaiduoti. Ryto joga įkvėps Jus naujos dienos pradžiai!

SILVIJA
Kalanetikos instruktorė


Kalanetikoje panaudojami efektyviausi ir visapusei sveikatai vertingiausi elementai iš jogos, baleto bei kineziterapijos. Disciplinuotas proto ramybę dovanojantis kvėpavimas, derinamas su švelnia šokio plastika – tai dėmesingais savo pačių judesiais atliekamas ne tik išorinių, bet ir giliųjų raumenų masažas.
Šventės metu kalanetikos treniruotę ves Silvija – kalanetikos trenerė, praktikavusi įvairias sporto šakas ir mankštose pritaikanti visas turimas žinias.

ARTIMI GARSAI
Garsų kelionėje Jums gros Karolina ir Tadas ŠimkaiGarsų sesijoje klausysimės gongų gaudesio, galingų šamaniškų būgnų ritmų ir sodraus violončelės tembro. Išgirsime ir kitus terapinius muzikos instrumentus: dainuojančius ir krištolo dubenis, vėjo varpelius, mėnulio būgnelius, dambrelius, barškučius, jie erdvę ir kūną užpildys švelniomis savo vibracijomis, glostys, įsuks į obertonų sklidiną kokoną. Visi kartu būsime garsinėje bendrystėje ir dabarties akimirkoje, nuraminsime protą, kursime stebuklingą erdvę, kuri mus nuneš į tolimiausius Žemės ir Visatos kampelius.


BŪGNINOM
Perkusijos studija„Būgninom“ meistras Mindaugas daug metų eina saviugdos, savęs pažinimo keliu.


Saulės Šventės metu vyks būgnų meditacijos. Būgnas gali turėti tiesioginį ir stiprų poveikį žmogaus neurofiziologijai. Gilios meditacijos metu būgnai betarpiškai susieja mus su tikrąja žmogaus prigimtimi. Pasinerdami į būgno ritmą, leidžiame sau pereiti į giluminės vaizduotės sritį, kurioje vyksta gydomosios transformacijos. Būgno ritmas atveria duris į mūsų gelmes. Tai mistinė kelionė, jungianti tai, kas viduje ir išorėje, tai, kas matoma ir nematoma. Sakralus būgno ritmas paliečia mūsų sielą, suderina virpesius, sugrąžindamas į pusiausvyrą, atkurdamas darną.


papildomos mokamos veiklos

Aušra

Žaidimas, virtęs gyvenimo filosofija. Ir atgimęs naujoje savo versijoje – Baltiškoji Lila. Padedanti atrasti, pažinti, suprasti, gerbti ir pamilti save. Prisiminti savo Misiją. Žaidimas, parodantis mūsų mąstymo modelis. Žaidimas, atveriantis gyvenimo resursus ir galimybes. Palydintis į harmoniją su savimi ir aplinka.
Per žaidimą jus saugiai palydės Baltiškosios Lilos mama, ilgametė asmeninio augimo trenerė Aušra.

Gintvilė

Dar būdama moksleivė Gintvilė Giedraitienė žavėjosi verbomis. Vėliau ji žingsnis po žingsnio, vasara po vasaros ir pati buvo pavergta žolynų magijos. Į savo darbus Gintvilė įriša ne tik tai, kas auga pievose bei miškuose, bet ir savo pasaulio pajautimą, kuris neatsiejamas nuo gamtos. Šiuo savo pajautimu, kurį galima įprasminti per kūrybą, ji pasidalins su visais norinčiais renginio dalyviais. Šventės metu vyks Giedražolės pynimai, kuriuose bus galima sudalyvauti už papildomą kainą.

DEIMANTė

Saulės Šventės metu galėsite ne tik pasipuošti laikinomis chna tatuiruotėmis, bet ir susipažinsite su jų meistre Deimante. Mergina jau 9 metus gamina savo chna dažus ir piešia ne tik tradicinius indiškus ornamentus, bet gali nupiešti ir realistišką portretą ar mylimą gyvūną ant jūsų odos. Festivalyje meistrė ves nemokamas dirbtuves, kur supažindins jus su chna piešimo subtilybėmis ir po pamokos mokėsite sau ar draugui nupiešti nesudėtingus dizainus. Už papildomą kainą Deimantė jus papuoš pasirinkta chna tatuiruote.